Doğal gida katkı maddeleri

meŞrubat iÇin aromalar & emülsiyonlar

Gida Sanayi ve Özellikle Meşrubat Sektörü için Reçine ve BVO içermeyen gida emülsiyonları ve doğal ve doğala özdeş gida aromalarını burada bulabiliğrsiniz..

doĞAL VE YAPAY GIDA RENKLENDİRİCİLERİ

Ürünlerinizin daha iyi görünmesi için , % 100 Doğal olarak sebze ,meyve ve bitkilerden üretilen doğal gıda boyalarını veya. Primary Food Colour olaran bilinen Yapay gida bolararı burada.

DOĞAL TATLANDIRICILAR VE KIVAM VERİCİLER

Sıfır kalorili veya kalorili tatlandırıcılar ister doğal ister yapay ( Dekstroz ,Stevia , Sukaraloz, gibi ürünleri.Kıvam Verici olarak ürünlere kıvam veren doğal gumlar.

Bizim Avantajlarımız

1.

Kendi Bümyesinde Kalite Kontrol Laboratuvarı

Asuka Kimya A.Ş. tarafından İthal edilen veya satışa sunulan  tüm ürünler kendi laboratuvarımızda +1 kez daha analiz edilmektedir. HPLC ve UV/VIS, AAS,  ve diğer analitik ciharlar ile Kalite Kontrolü yapılmaktadır
2.

Tüm Belgeler Online

Asuka Kimya A.Ş. den satın alınan ürünlerin Analiz Sertifikaları, MSDS, TDS, Sağlık Sertfikaları, İthalat Uygunluk Yazılarna , Online Hesabınızdan ulaşabilirsiniz

3.

Sadece Kaliteli Ürünler

Asuka Kimya A.Ş. tüm ürünlerin fiyatları haftalık güncellenir. Sadece Üstün Kalite Ürünler Satışa sunulur. Asuka Kimya da Müşteri Memnuniyeti % 100 dür.

Mükemmel Kalite Ürünlerden Bazıları

tATLANDIRICILAR

Bu gruptaki ürünlerin bazılarını aşağıda bulabilirsiniz. Tam Liste için tıklayınız

 

KIVAM ARTIRICILAR & JELLEŞTİRİCİLER

Bu gruptaki ürünlerin bazılarını aşağıda bulabilirsiniz. Tam Liste için tıklayınız